Home / Beach Help Cup – aktuální ročník / Informace pro hráče (týmy) k aktuálnímu ročníku

Informace pro hráče (týmy) k aktuálnímu ročníku

Charitativní turnaj v plážovém volejbale smíšených dvojic proběhne první sobotu v září (7.9.2019) ve sportovním areálu Beach Braník v Praze (Za Mlýnem 10, Praha 4 – Braník).

Co je to Beach Help Cup a proč se hraje (kliknutím na šipku zobrazíte podrobnosti).

Beach Help Cup je prestižní turnaj v plážovém volejbale mixů, na kterém se každoročně utkávají špičkové týmy (muž+žena) a bojují o peníze pro organizace poskytující sociální služby v Praze a okolí.
Beach Help Cup je turnaj, který má smysl a skvělou atmosféru.
Turnaj probíhá pravidelně první sobotu v září na kurtech Beach Braník (Za Mlýnem 10, Praha 4). Pořadatelem turnaje je společnost Hornomlýnská, o.p.s. (jedna z organizací poskytujících sociální služby). Spolupořadatelem turnaje je Beach volleyball club Braník.

Týmy jsou smíšené dvojice (muž+žena), které turnaj hrají. Při přihlášení do turnaje si vybírají organizaci, kterou budou reprezentovat. Vybírají si z organizací, které se do turnaje zaregistrovaly. Vyhrané prize many (procentuální podíl na charitativním výtěžku) přenechávají týmy organizacím, které reprezentovaly.


Organizace jsou poskytovatelé sociálních služeb na jejíž podporu se turnaj hraje. Do turnaje se musí organizace řádně zaregistrovat a hlavně na turnaji musí osobně podporovat a fandit týmu, který si je vybral k reprezentaci. Organizace se také podílí na zajištění doprovodného programu turnaje.


Informace o historii a výsledcích z minulých ročníků naleznete na Historie turnaje BHC.

Pokud jste hráč nebo hráčka plážového volejbalu, tak jste tady správně. Prosíme o pečlivé prostudování níže uvedených informací.


Už jste se v minulosti účastnili beachvolejbalových turnajů, rádi hrajete mixy a máte chuť hrát o hodnotné ceny a přitom podpořit dobrou věc? Tak si přijďte zahrát na Beach Help Cup, neboť  je vám ušit přímo na míru!

Smyslem turnaje je, že každá dvojice bude reprezentovat jednoho poskytovatele sociálních služeb v Praze. Podle umístění pak pro něj vyhraje procentuální část charitativního výtěžku turnaje.  Samozřejmě nezapomínáme ani na hráče samotné, kteří budou moci vyhrát hodnotné ceny.


Přihlašování do turnaje bude spuštěno 1. června 2019 a bude ukončeno po naplnění maximální kapacity turnaje, což je 32 dvojic.


Základní informace o turnaji

  • Startovné na dvojici/tým činí 800,- Kč, jehož minimálně polovina bude využita na charitativní výtěžek turnaje.
  • Startovné se hradí ihned po přihlášení týmu do turnaje. Startovné je v případě neúčasti na turnaji nevratné a je v plné výši zahrnuto do charitativního výtěžku turnaje.
  • Pro hráče a hráčky bude zajištěno drobné občerstvení.
  • První zápasy se začínají hrát  v 8:30 hod.
  • Bude se hrát na 4 kurtech a rozhodčí budou zajištěni.
  • Hraje se nejdříve ve skupinách (8 skupin po 4 týmech), pak následuje playoff na dvě porážky (nasazení do playoff podle výsledků ve skupinách, postupují všichni). Každý tým odehraje minimálně 5 zápasů.
  • Hráči nejsou organizátorem nikterak pojištěni, každý hraje na vlastní nebezpečí.
  • Herní kvalita a schopnosti týmu nejsou nijak omezeny (je to charita), ale POZOR! – nejde o firemní pinkání. 

Přihláška do turnaje

Pro účast v turnaji je nutné vyplnění níže uvedené přihlášky.

Při přihlašování si musí každý tým vybrat jednu z organizací, na jejich podporu se letos hraje. Tuto organizaci pak tým bude reprezentovat a jí přenechá případný podíl na charitativním výtěžku.

Přehled organizací na jejich podporu se letos hraje naleznete na stránce Organizace na jejichž podporu se hraje v aktuálním ročníku turnaje.

Pokud byste měli problém s odesláním přihláška, tak nás kontaktujte na 733 553 105, nebo info@beachhelpcup.cz

UPOZORNĚNÍ
Před tím, než začnete vyplňovat přihlášku aktualizujte tuto stránku a to buď příkazem aktualizovat, nebo společným zmáčknutím kláves CTRL+F5. Tím předejdete možnému zobrazení stránky z mezipaměti vašeho zařízení (cache), které by mohlo způsobit, že ve výběrů organizací budou i ty, které jsou již obsazeny.

1. Údaje přihlašovaném týmu

Hráčka (žena) Hráč (muž)
Jméno a příjmení (nebude zveřejněno)*
Jméno a příjmení (nebude zveřejněno)*
Věková kategorie (nebude zveřejněna)*
Věková kategorie (nebude zveřejněna)*
Velikost trička - unisex (nebude zveřejněna)*
Velikost trička - unisex (nebude zveřejněna)*
Název týmu (bude zveřejněn)* např. Eskymáci, Lotři, Eliška a Roman, apod.

2. Údaje o přihlašujícím

Jméno a příjmení*
E-mail*
Telefon

3. Volba organizace, za kterou budete hrát a doplňující informace

Zvolte prosím organizaci, za kterou chcete hrát (bude zveřejněna).
Vaše motivace k účasti na turnaji. max. 130 znaků (bude zveřejněna).
Plánujeme večer po turnaji uspořádat afterparty v některém pražském kubu. Zúčastnili byste se jí?
 ano možná ne
Váš vzkaz, poznámka nebo připomínka.

4. Prohlášení

Prohlašuji, že jsem osoba přihlašující tým do turnaje. Odesláním vyplněného formuláře závazně přihlašuji náš tým do charitativního turnaje Beach Help Cup 2019 a souhlasím se zveřejněním výše vyznačených (oranžových) údajů na těchto internetových stránkách a v dalších prezentačních a propagačních materiálech týkajících se turnaje. Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů (zpracovatelem údajů je společnost Hornomlýnská, o.p.s.) pro potřebu zajištění organizace turnaje. Prohlašuji, že po obdržení platebních údajů zaplatím startovné ve výši 800 Kč, a to do 7 pracovních dní.

 ANO NE - *souhlasím s poskytnutí mého e-mailu organizaci, za kterou jsme se rozhodli hrát.

5. Kontrolní otázka (ochrana proti robotům) a odeslání registrace

 

 

Top