Home / Beach Help Cup – aktuální ročník / Informace pro hráče (týmy) k aktuálnímu ročníku

Informace pro hráče (týmy) k aktuálnímu ročníku

Charitativní turnaj v plážovém volejbale smíšených dvojic proběhne první sobotu v září (5.9.2020) ve sportovním areálu Beach Braník v Praze (Za Mlýnem 10, Praha 4 – Braník).

Co je to Beach Help Cup a proč se hraje (kliknutím na šipku zobrazíte podrobnosti).

Beach Help Cup je prestižní turnaj v plážovém volejbale mixů, na kterém se každoročně utkávají špičkové týmy (muž+žena) a bojují o peníze pro organizace poskytující sociální služby v Praze a okolí.
Beach Help Cup je turnaj, který má smysl a skvělou atmosféru.
Turnaj probíhá pravidelně první sobotu v září na kurtech Beach Braník (Za Mlýnem 10, Praha 4).
Po krásných pěti letech, kdy byla pořadatelem turnaje společnost Hornomlýnská, o.p.s. se Beach Help Cup osamostatňuje a aktuálně probíhají přípravné úkony potřebné pro vznik zapsaného spolku.
Spolupořadatelem turnaje zůstává Beach volleyball club Braník.

Týmy jsou smíšené dvojice (muž+žena), které turnaj hrají. Při přihlášení do turnaje si vybírají organizaci, kterou budou reprezentovat. Vybírají si z organizací, které se do turnaje zaregistrovaly. Vyhrané prize many (procentuální podíl na charitativním výtěžku) přenechávají týmy organizacím, které reprezentovaly.


Organizace jsou poskytovatelé sociálních služeb na jejíž podporu se turnaj hraje. Do turnaje se musí organizace řádně zaregistrovat a hlavně na turnaji musí osobně podporovat a fandit týmu, který si je vybral k reprezentaci. Organizace se také podílí na zajištění doprovodného programu turnaje.


Informace o historii a výsledcích z minulých ročníků naleznete na Historie turnaje BHC.

Pokud jste hráč nebo hráčka plážového volejbalu, tak jste tady správně. Prosíme o pečlivé prostudování níže uvedených informací.


Už jste se v minulosti účastnili beachvolejbalových turnajů, rádi hrajete mixy a máte chuť hrát o hodnotné ceny a přitom podpořit dobrou věc? Tak si přijďte zahrát na Beach Help Cup, neboť  je vám ušit přímo na míru!

Smyslem turnaje je, že každá dvojice bude reprezentovat jednoho poskytovatele sociálních služeb v Praze. Podle umístění pak pro něj vyhraje procentuální část charitativního výtěžku turnaje.  Samozřejmě nezapomínáme ani na hráče samotné, kteří budou moci vyhrát hodnotné ceny.


Spuštění přihlašování do turnaje je z organizačních důvodů přesunuto z 8. června na 15. června 2020 a bude ukončeno po naplnění maximální kapacity turnaje, což je 32 dvojic.


Základní informace o turnaji

  • Startovné na dvojici/tým činí 1.000,- Kč, celé startovné bude využito na charitativní výtěžek turnaje.
  • Startovné se hradí ihned po přihlášení týmu do turnaje. Startovné je v případě neúčasti na turnaji nevratné a je v plné výši zahrnuto do charitativního výtěžku turnaje.
  • Pro hráče a hráčky bude zajištěno drobné občerstvení.
  • První zápasy se začínají hrát  v 8:30 hod.
  • Bude se hrát na 4 kurtech a rozhodčí budou zajištěni.
  • Hraje se nejdříve ve skupinách (8 skupin po 4 týmech), pak následuje playoff na dvě porážky (nasazení do playoff podle výsledků ve skupinách, postupují všichni). Každý tým odehraje minimálně 5 zápasů.
  • Hráči nejsou organizátorem nikterak pojištěni, každý hraje na vlastní nebezpečí.
  • Herní kvalita a schopnosti týmu nejsou nijak omezeny (je to charita), ale POZOR! – nejde o firemní pinkání. 

Přihláška do turnaje

Turnaj je již plně obsazen, ale můžete se přihlásit jako náhradníci. Jakmile některý tým odpadne, obratem Vás budeme informovat a zařadíme Vás do turnaje.

Přehled organizací na jejich podporu se letos hraje naleznete na stránce Organizace na jejichž podporu se hraje v aktuálním ročníku turnaje.

Po odeslání přihlášky vám na e-mail přijde její náhled a následně vám e-mailem potvrdíme přihlášení do turnaje.

On-line přihlášku najdete na tomto odkaze https://forms.gle/vZtLs8JTfKeN6qxs6

Top