Home / Beach Help Cup – aktuální ročník

Beach Help Cup – aktuální ročník

6. ročník charitativního turnaje v plážovém volejbale proběhne v sobotu 5. září 2020 na kurtech Beach Braník.

Můžete se těšit na již tradiční formát jednodenního turnaje ve kterém se týmy (smíšené dvojice muž+žena) utkají o podíl na charitativním výtěžku, který následně předají organizaci, kterou si vybrali k reprezentaci.

Co je to Beach Help Cup a proč se hraje (kliknutím na šipku zobrazíte podrobnosti).

Beach Help Cup je prestižní turnaj v plážovém volejbale mixů, na kterém se každoročně utkávají špičkové týmy (muž+žena) a bojují o peníze pro organizace poskytující sociální služby v Praze a okolí.
Beach Help Cup je turnaj, který má smysl a skvělou atmosféru.
Turnaj probíhá pravidelně první sobotu v září na kurtech Beach Braník (Za Mlýnem 10, Praha 4). Po krásných pěti letech, kdy byla pořadatelem turnaje společnost Hornomlýnská, o.p.s. se Beach Help Cup osamostatňuje a aktuálně probíhají přípravné úkony potřebné pro vznik zapsaného spolku. Spolupořadatelem turnaje zůstává Beach volleyball club Braník.

Týmy jsou smíšené dvojice (muž+žena), které turnaj hrají. Při přihlášení do turnaje si vybírají organizaci, kterou budou reprezentovat. Vybírají si z organizací, které se do turnaje zaregistrovaly. Vyhrané prize many (procentuální podíl na charitativním výtěžku) přenechávají týmy organizacím, které reprezentovaly.


Organizace jsou poskytovatelé sociálních služeb na jejíž podporu se turnaj hraje. Do turnaje se musí organizace řádně zaregistrovat a hlavně na turnaji musí osobně podporovat a fandit týmu, který si je vybral k reprezentaci. Organizace se také podílí na zajištění doprovodného programu turnaje.


Informace o historii a výsledcích z minulých ročníků naleznete na Historie turnaje BHC.

Na turnaji se setkávají dvě skupiny účastníků a proto je vhodné vše precizně zkoordinovat a připravit. Věnujte proto pozornost následujícímu harmonogramu.


Registrace organizací
(25. května – 14. června 2020)

V této fázi se do turnaje registrují organizace poskytující sociální služby, na jejichž podporu se turnaj bude hrát.
Při registraci nám organizace poskytnout informace o sobě a své činnosti, ze kterých následně vytvoříme přehled, který budou využívat týmy při výběru organizace, kterou budou chtít reprezentovat.
Podrobné info pro organizace naleznete na INFORMACE PRO ORGANIZACE


 Přihlašování týmů
(15. června – 15. srpna 2020)

V této fázi se do turnaje přihlašují týmy, které chtějí na turnaji hrát.
Při přihlašování si vybírají, kterou organizaci budou reprezentovat. Dochází tak k jejich propojení s těmi, které svou hrou a konečným umístěním podpoří. Týmy si vybírají z přehledu organizací, který je průběžně aktualizován, podle toho jak jsou organizace postupně obsazovány.
Podrobné info pro týmy naleznete na INFORMACE PRO HRÁČE(TÝMY)


Free camp BHC
(pátek 4.září 2020)

Plánujeme celodenní společnou beachvolejbalovou akci pro organizace na jejichž podporu se bude hrát.
Zaměstnanci organizací a jejich klienti si mohou vyzkoušet plážový volejbal, dovědí se něco málo o pravidlech plážového volejbalu, budou mít příležitost se naučit základy plážového volejbalu a hlavně se mohou naladit na sobotní velký den. Účast týmu na campu je samozřejmě vítaná.


Beach Help Cup 2020
(sobota 5. září 2020)

Začínáme ranní prezencí týmů i fanoušků a od 8,30 se začíná hrát. Týmy bojují a fanoušci z organizací je podporují. Končíme ve večerních hodinách.


After-party BHC a AHC
(sobota 5. září 2020 od cca 20.00 h.)

Zrušeno z důvodu opatření proti šíření nemoci Covid-19

Top